Kurs Canva z efektem wow w edukacji

Kurs Canva z efektem wow w edukacji to konkretna wiedza zamknięta w efektywnej formie nagrań video, dzięki którym krok po kroku opanujesz najpopularniejszy obecnie program do tworzenia projektów graficznych.

W kursie pokażę Ci nie tylko jak tworzyć, ale też jakie konkretne pomoce możesz przygotować przy użyciu Canvy, a to nie wszystko, bo z Canvą ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Odtąd Twoje pomoce dydaktyczne będą tak kreatywne i spersonalizowane, jak tego zapragniesz!

A wszystko w prosty i szybki sposób!

Chcesz tworzyć niebanalne pomoce naukowe dla swoich uczniów w prosty sposób?

Kup już dziś mój autorski kurs z Canvy dla nauczycieli i zdobądź zniżkę w przedsprzedaży

Kurs Canva z efektem wow w biznesie online

Kurs Canva z efektem wow w biznesie online to konkretna wiedza zamknięta w efektywnej formie nagrań video, dzięki którym krok po kroku opanujesz najpopularniejszy obecnie program do tworzenia projektów graficznych.

Dowiesz się, czym jest identyfikacja wizualna marki i jak ją stworzyć. W kursie pokażę Ci jak projektować grafiki, które oddają charakter Twojej marki, są spójne, a przede wszystkim przykuwają uwagę odbiorców.

Poznasz najpopularniejsze formaty, takie jak grafiki do postów na FB czy Instagram, grafiki do Instastory, infografiki, prezentacje, logo. Ponadto poznasz moc ciekawych tipów, które uatrakcyjnią Twój przekaz.

Odtąd Twoje projekty będą tak kreatywne, jak tego zapragniesz!