Kurs Canva dla nauczycieli

Chcesz zacząć tworzyć unikalne pomoce dydaktyczne, dyplomy, prezentacje i wiele innych fantastycznych projektów dosłownie w kilka minut?

Poznaj Kurs online Canva z efektem wow w edukacji!

Duża dawka wiedzy

Kurs to ponad 4 h nagrań video, w których krok po kroku pokazuję, jak działać w Canvie. Poszczególne lekcje trwają od 5 do 30 min., aby łatwo utrzymać koncentrację.

Konkretne umiejętności

W moim kursie nie tylko uczę Canvy, ale pokazuję, w jaki sposób działać w niej najbardziej efektywnie i jak wykorzystać jej różnorodne funkcjonalności w praktyce.

Gotowe inspiracje

Kurs to również zbiór gotowych inspiracji do pracy z uczniami, takich jak memory, dobble, trimino czy bingo. A jeśli wolisz tworzyć prezentacje, to też Ci je pokażę 🙂

Co znajdziesz w kursie?

Plan kursu Canva w edukacji cz.2
Plan kursu Canva w edukacji

Zobacz, co piszą zadowolone kursantki

Oj tak! Polecam kursik! Dziękuję Ci za ogrom wiedzy i pracy, którą włożyłaś w ten kurs.
Agnieszka
nauczycielka
Stworzyłaś ciekawy produkt. Na pewno przyda się tym, którzy potrzebują tworzyć dużo różnorodnych grafik.
Magdalena
nauczycielka
Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem, szkolenia z Canvy …przestań myśleć, tylko to zrób!!! 🙂 Polecam szkolenie z efektem WOW , bardzo dziękuję za ogrom informacji, w małych dawkach, szkolenie jest tak zbudowane, że każdą nową czynność , umiejętność , jesteś w stanie sobie od ręki przećwiczyć w programie. A jeśli nawet już co nie co wiesz, możesz przejść bezpośrednio do lekcji, która Cię interesuje. Ja byłam zielona. Dzięki szkoleniu zdobyłam dostęp do Canvy pro, za darmo. Wszystko jest opowiedziane , w bardzo dostępny, prosty sposób. Dodatkowo dowiedziałam się , wielu fajnych rzeczy i poznałam fajne strony, które mogę wykorzystać samodzielnie bez programu. Trafiają się nowe słowa, pojęcia w programie…..i zawsze wyjaśnione jest ,ich znaczenie i pokazane są możliwości użycia i wykorzystania ich funkcji. Jestem zakochana po tym szkoleniu w Canvie , opis tak wielu opcji ….spowodował, że moja wyobraźnia zaczęła działać i już wiedziałam, co chce stworzyć , i jakie możliwości tego programu chcę wykorzystać. Super sprawą jest możliwość odznaczania sobie, które lekcje już zaliczyłaś …..pozwala to w dowolnym momencie wyjść i potem wrócić do szkolenia. Lekcje zaliczoną , możesz zawsze jeszcze raz odtworzyć. Polecam wszystkim 🙂 warto zainwestować 🙂 w siebie, Canva Edukacja , zostanie już ze mną na zawsze! Dziękuje Pani , super szkolenie! Pozdrawiam :):)
Dorota
nauczycielka edukacji przedszkolnej